تازه های فناوری

رخنه امنیتی در گوگل کروم
ایتنا - کارشناسان امنیتی دریافته‌اند که وجود یک رخنه و آسیب‌پذیری امنیتی در قابلیت Incognito Mode مرورگر گوگل کروم به برخی از سایت‌ها اجازه شناسایی کاربران را می‌داده است.

آپدیت خودکار اپلیکیشن‌های اندروید در برنامه جدید گوگل
ایتنا - به نظر می‌رسد که اپلیکیشن های اندرویدی طبق دستور جدید گوگل، باید قابلیتی را توسعه دهند که به واسطه آن به صورت خودکار به روزرسانی می‌شوند.

رشد و پیشرفت همیشگی تیم فروش با استفاده از هوش مصنوعی
ایتنا- هوش مصنوعی به دلیل جذابیتی که دارد می‌تواند مشتریان بالقوه شما را تا 50 درصد افزایش دهد، هزینه‌ها را تا 60 درصد کاهش دهد، 70 درصد از زمان تماس را کم کند و کار مدیران را 40 درصد کمتر کند.

کمپانی تی‌اس‌ال در پی ساخت ۵ مدل تلفن تاشو
ایتنا - تصاویری  منتشر شده که نشان می‌دهد شرکت تی.اس.ال مشغول توسعه ۵ طرح موبایل تاشو است.

نیویورک صدرنشین شهرهای تکنولوژی‌ شد
ایتنا - به طور سنتی، شهرهای سیلیکون ولی همچون سان فرانسیسکو به عنوان کانون‌های اصلی جذب و آموزش استعدادهای حوزه تکنولوژی شناخته می‌شدند، ولی اخیرا برتری آنها به چالش کشیده شده و دیگر کانون‌های جدید تکنولوژی در این رده‌بندی‌ها خود را بالا کشیده‌اند.

اپلیکیشن‌های محبوبی که اطلاعات را می‌دزدند!
ایتنا - گفته می‌شود برخی از اپلیکیشن‌های اندرویدی محبوب و پرطرفدار به صورت کاملاً مخفیانه اطلاعات کاربران را به سرقت برده و از آنها جاسوسی می‌کرده‌اند.

بسته های «رایگان» اینترنت در «دوشنبه سوری»‌ بهمن ماه
ایتنا - هدایای در نظر گرفته برای هر «دوشنبه سوری» متنوع و متفاوت بوده و مشترکین هر ماه از هدایای آن مطلع می شوند.

باگ عجیب توئیتر که بر لایک‌ها و ریتوئیت‌ها تاثیر می‌گذارد
ایتنا - "من توئیتی کردم. ریتوئیت شدم. منشن‌های من گویای این هستند، ولی ناگهان همه RTها و لایک‌ها ناپدید شده‌اند."

تجهیزات پزشکی در قالب تلفن همراه
ایتنا - محققان مؤسسه علوم نوری در اسپانیا موفق به ساخت چندین نمونه از تجهیزات پزشکی با فناوری گرافن شدند. هدف نهایی این پروژه تبدیل تلفن همراه به تجهیزات پزشکی و سلامتی است.

محدودیت قابلیت‌های بیشتری برای ویندوز 7 و 8
مایکروسافت به تازگی صفحه پشتیبان خود را در رابطه با سرویس ابرداده برای ویندوز مدیا پلیر و ویندوز مدیا سنتر بهروزرسانی کرده اس